Dostawa drzwi, podłóg, mebli i pozostałych towarów w sklepie internetowym www.drzwionline.net

 

Zadbaliśmy o to, by cena dostawy była stała i atrakcyjna niezależnie od liczby zamówionych produktów i miejsca, w którym mieszkasz na terenie Polski. Chcemy, by zamówione towary dotarły do Ciebie jak najszybciej i bez uszkodzeń, dlatego każdy transport jest realizowany przez naszych wybranych dostawców. Transport realizowany jest na terenie Polski oraz do większości krajów europejskich. Transport zagraniczny jest wyceniany indywidualnie.

Przewidywany termin dostawy jest zależny od czasu realizacji procesu produkcji przez danego producenta. Orientacyjny czas realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie.

Koszty dostawy

  • jednej palety z drzwiami (10 par skrzydeł + 10 ościeżnic) w dowolne miejsce w kraju: 240 zł brutto
  • jednej palety paneli (około 50 paczek) w dowolne miejsce w kraju:  240 zł brutto
  • jednej palety szafek kuchennych w dowolne miejsce w kraju: 240 zł brutto
  • listew przypodłogowych w dowolne miejsce w kraju: 75 zł brutto
  • pozostałe przedmioty, akcesoria do drzwi i podłóg (klamki, zaślepki itp.): 17 zł brutto

Powyższe ceny są kosztami orientacyjnymi. Dokładne wyliczenie kosztów dostawy drzwi, podłóg i innych produktów następuje po skompletowania zamówienia w koszyku, przed płatnością w kasie.

W razie wystąpienia błędu w wyliczeniu kosztów przesyłki przez system, pracownik sklepu skontaktuje się z Kupującym w celu korekty kosztów dostawy. Jeśli koszt transportu okaże się zbyt wysoki, anulujemy zamówienie.