Aktualności

Nowości marki DRE

drzwi-dre-sara-eco-2

1. DRE Sara Eco 2

drzwi-dre-sara-eco-2

Drzwi Sara Eco 2 to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na kreatywne projektowanie wnętrz, poprzez dopasowanie koloru i wykończenia skrzydła do otoczenia. Wykorzystanie niewidocznych drzwi daje możliwość wykończenia powierzchni skrzydła w kolorach ścian.

2. DRE Semi

drzwi-wewnetrzne-drzwi-dre-semi-wizualizacja

Nowoczesna kolekcja drzwi ramowych, w której zastosowano połączenie okleiny matowej z lakierem połyskowym. Środkowe ramiaki zostały polakierowane na wysoki połysk, natomiast pionowe oraz skrajne poziome zostały pokryte folią matową DRE-Cell (czarna mat, biała mat). Ościeżnice wykonane są w folii matowej.

3. DRE Estra

drzwi-dre-estra

Estra to klasyczny wzór drzwi ramowych w połączeniu z matowymi okleinami DRE-Cell oraz bielą alpejską folii Finish. W kolekcji zastosowano płyciny płaskie o grubości 16 mm oraz nowe dwa dekory, JASNA SZARA MAT i BIEL ALPEJSKA.

4. DRE Wood

drzwi-dre-wood

Kolekcja drzwi płytowych WOOD wykonana w technologii DRE-Print, która umożliwia nanoszenie wysokiej jakości nadruku cyfrowego na konstrukcję skrzydła. Kolekcja opiera się na czterech wzorach ułożenia grafiki dębowej okleiny w trzech wariantach wybarwień. Powierzchnia skrzydła i wydruku została zabezpieczona lakierem matowym. Ościeżnica wykonana jest także w technologii DRE-PRINT i DRE-FORMING, w pełnym zadruku cyfrowym w dekorze skrzydła i zabezpieczona lakierem matowym.

5. DRE Grafi

Dziecięcy pokój z drzwiami, na których rybka mini mini zaprasza nas do środka lub pokój nastolatka zamykany drzwiami jak w statku kosmicznym. Wszystkie te wzory i wiele innych mogą Państwo znaleźć w kolekcji GRAFI, którą firma DRE rozszerzyła o kolejne 16 wzorów grafik. W kolekcji dodatkowo można wybrać typ lakieru jakim zostanie pokryte skrzydło i ościeżnica. Do wyboru jest lakier POŁYSKOWY i MATOWY.

drzwi-dre-grafi
drzwi-dre-grafi-wzory

Dodaj komentarz